Facebook Instagram

Історія України Довідник + Тести Гісем.О.В

  • Виробник: Абетка
  • Код товару: ЗНО 2021
  • Наявність: Є в наявності
  • 150 грн.

- Доставка Новою Поштою
- Доставка Укрпоштою
- При замовленні від 750 грн БЕЗКОШТОВНА доставка!
- Доставка з точок самовивозу БЕЗКОШТОВНО

Історія України Автор Гісем О.В Повний повторювальний курс, підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації ЗНО 2021 ДПА 2021

Кількість сторінок: 644
формат: 70х100/16 
ISBN 978-617-539-217-1

Матеріали довідника сформовано відповідно до програми з історії України для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Міністерством освіти і науки України та програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Пропонований посібник є інтегрованою розробкою, що поєднує теоретичні відомості з історії України від найдавніших часів до наших днів та систему тестових завдань, які охоплюють усі розділи шкільного курсу історії. Кожна із запропонованих тем розпочинається хронологією подій.Основний матеріал теми поділено на пункти. Завершують висвітлення кожної теми поняття і терміни та персоналії. Для зручності користування на прикінці довідника подано алфавітний покажчик понять, термінів, персоналій, основних подій та відповіді до тестових завдань. Для учнів шкіл, ліцеїв, гімназій та абітурієнтів, студентів вищих навчальних закладів, учителів.

Схвалено для використання у загальноосвітніх  навчальних закладах комісією з історії Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІМЗО від 12 квітня 2018 року № 22.1/12-Г-218)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: ЗНО 2021 Історія України, Гісем О.В